top of page

Coaching

Tłumaczenia internetowe

Tłumaczenia dla coachów i trenerów. Bariera językowa często stanowi przeszkodę w zdobywaniu wiedzy ze źródeł zagranicznych. Nasze Biuro Tłumaczeń pomaga czerpać z doświadczenia ekspertów z innych krajów dzięki tłumaczeniom szkoleń i materiałów coachingowych.

Dysponujemy profesjonalną kadrą tłumaczy działających jednocześnie w branży coachingowej i szkoleniowej. W tłumaczeniach dla coachów i trenerów opieramy się na słownictwie branżowym i mamy wyczucie w zakresie komunikacji, umiejętności miękkich czy też terminów szeroko stosowanych w branży coachingowej, mentorskiej, praktyce psychologicznej czy psychoterapeutycznej.


Tłumacząc szkolenia lub materiały szkoleniowe zapoznajemy się najpierw z tematyką szkoleń, a następnie oferujemy tłumaczenia pisemne materiałów szkoleniowych i tłumaczenia ustne szkoleń online.

Tłumaczenia online

Więcej...

Wyzwanie

  • Jesteś coachem i chciałbyś przetłumaczyć swoje materiały?
     

  • Czerpiesz wiedzę ze źródeł zagranicznych i nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe?
     

  • Chciałbyś współpracować z wybitnymi specjalistami, ale bariera językowa jest dla Ciebie wyzwaniem?

Nasze rozwiązania

Jako profesjonalne Biuro Tłumaczeń wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne dla branży coachingowej i szkoleniowej, takie jak: tłumaczenie kart coachingowych, tłumaczenie gier coachingowych, tłumaczenie źródłowych książek i materiałów szkoleniowych na język polski. Wykonujemy tłumaczenie stron intrnetowych dla coachów, psychologów, psychoterapeutów.
Organizujemy tłumaczenia online szkoleń i spotkań mentorskich oraz coachingowych.

Related Insights

bottom of page