top of page

E-commerce

Tłumaczenia internetowe

Portfolio Biura Tłumaczeń Nexus zawiera szereg projektów tłumaczeniowych witryn internetowych z różnych branż. Wykonywaliśmy tłumaczenia niewielkich stron www, skomplikowanych tekstów dla serwisów korporacyjnych, a także tłumaczenia sklepów internetowych.

Posiadamy odpowiednie doświadczenie i jesteśmy kompetentni. Współpracujemy ze sprawdzonymi tłumaczami i korektorami, dla których język docelowy tłumaczenia jest językiem ojczystym.

Tłumaczenia stron realizujemy z uwzględnieniem planów SEO, ułatwiając w ten sposób pozycjonowanie przetłumaczonej strony internetowej. Zwracamy uwagę na ilość tekstu, w taki sposób, aby nie różniła się znacznie od ilości tekstu źródłowego. W zależności od wymagań Klienta, pracujemy na "czystej" treści, bądź na kodzie źródłowym strony www, w którym edytujemy tylko rzeczywiście wyświetlany tekst w docelowym języku tłumaczenia, pomijając kody języków programowania, takich jak: HTML, PHP, XML, JavaScript.


Zastanawiasz się nad tłumaczeniem Twojej strony www?

Zadzwoń lub napisz do nas. W naszym Biurze tłumaczeń tłumaczenie stron internetowych, w odróżnieniu od standardowego tłumaczenia to również lokalizacja polegająca na dopasowaniu treści przetłumaczonego serwisu do preferencji obcojęzycznego odbiorcy strony internetowej. Lokalizacja obejmuje formaty dat, nazw, telefonów oraz inne zmiany w tekście stron internetowych, w zależności od dziedziny.

Tłumaczenia online

Wyzwanie

  • Czy tłumaczenie strony internetowej jest sposobem na zaistnienie firmy na rynkach zagranicznych?
     

  • Czy warto tłumaczyć serwis internetowy na język obcy?
     

  • Jak sprzedać produkty ze sklepu internetowego klientom z zagranicy?

Nasze rozwiązania

Tłumaczenie stron internetowych jest wynikiem innych decyzji podejmowanych w biznesie. Zależy od tego, dla jakiego odbiorcy chcemy oferować nasze usługi lub produkty i w jakich krajach. Obcojęzyczne wersje stron internetowych można zorganizować na różne sposoby: jako osobny serwis lub jako osobne strony umieszczone w podkatalogach jednej witryny. Warto opracować dobry plan, a następnie wykonać dobre tłumaczenie. Skontaktuj się z nami - podpowiemy jak zacząć. Dla Klientów zlecających tłumaczenie strony www na kilka języków oferujemy preferencyjne ceny wykonania tłumaczenia.

Related Insights

bottom of page