top of page

Finanse

Tłumaczenia internetowe

Specjalizujemy się w dziedzinie tłumaczeń finansowych. Tłumaczenia finansowe są niezwykle przydatne dla firm, instytucji oraz spółek działających na rynku międzynarodowym, aby móc porozumieć się ze swoimi wspólnikami, bądź kontrahentami z innych krajów.

Tłumaczenia finansowe wykonywane przez nasze Biuro tłumaczeń zainteresują każdą osobę potrzebującą profesjonalnego tłumaczenia tekstów o tematyce finansowej, ekonomicznej lub handlowej. Ten rodzaj tłumaczeń specjalistycznych jest również niezwykle przydatny dla firm, instytucji oraz spółek działających na rynku międzynarodowym, aby móc porozumieć się ze swoimi wspólnikami, bądź kontrahentami z innych krajów.


Tłumaczenia finansowe zwierają słownictwo branżowe, którego interpretacja wymaga nie tylko odpowiedniego wykształcenia językowego, ale również wiedzy i doświadczenia z zakresu ekonomii, handlu a nawet prawa. Dlatego też, nasze Biuro tłumaczeń zleca wykonywanie tłumaczeń finansowych osobom posiadającym takie właśnie kwalifikacje. Dzięki temu wykonywane przez nas tłumaczenia specjalistyczne spełniają wszelkie wymagania dotyczące danego typu dokumentów, zarówno w kwestii poprawności językowej, jak i konwencji obowiązującej dla tekstów finansowych w danym języku docelowym.


Tłumaczenia finansowe to jeden z podstawowych działów obsługiwanych przez nasze Biuro tłumaczeń. Tłumaczymy dokumenty finansowe fachowo, profesjonalnie i dyskretnie.

Tłumaczenia online

Wyzwanie

  • Wymagana jest anglojęzyczna wersja raportu finansowego?
     

  • Wyniki audytu zostały przedstawione w języku obcym i wymagają tłumaczenia na język polski?
     

  • Biznesplan zostanie przedstawiony zagranicznym kontrahentom?

Nasze rozwiązania

Nasz zespół tłumaczy realizuje tłumaczenia finansowe w zakresie tłumaczenia audytów, tłumaczenia biznesplanów, tłumaczenia z dziedziny ekonometrii, tłumaczenia z dziedziny kontrolingu, tłumaczenia dokumentów do kredytu, tłumaczenia z dziedziny księgowość, tłumaczenia z dziedziny rachunkowość, tłumaczenia związane z rynkiem kapitałowym, tłumaczenia w zakresie ubezpieczeń, tłumaczenia z dziedziny zarządzania ryzykiem, tłumaczenia finansowych publikacji naukowych i wiele innych.

Related Insights

bottom of page