top of page

Książki

Tłumaczenia internetowe

Tłumaczeniem książek zajmujemy się od wielu lat. Z powodzeniem oddajemy ducha książki oraz intencję autora. Nasze biuro tłumaczeń dysponuje zespołem utalentowanych tłumaczy książek, których prace cieszą się uznaniem wśród polskich czytelników beletrystyki i innych rodzajów literatury. Dla każdego z naszych klientów możemy przedstawić referencje tłumaczy danej dziedziny oraz zaprezentować porównawcze fragmenty tekstu próbnego, by jak najlepiej zadowolić gusta odbiorcy i oddać sens przekładu.

Nasi specjaliści mają doświadczenie w pracy dla branży wydawniczej, cechuje nas rzetelność i kreatywność. Tłumaczyliśmy dla znanych wydawców i dla mniejszych firm, które postanowiły przybliżyć zagranicznym czytelnikom polską tradycję i historię. Współpracujemy z państwowymi i samorządowymi instytucjami kultury, wydawnictwami uczelni wyższych i szkół artystycznych, a także ze znanymi polskimi muzeami sztuki i historii współczesnej.

Każdy przekaz możemy dostosować do upodobań i przyzwyczajeń odbiorców w danym kraju, pomagają nam w tym nasi korektorzy i native speakerzy.


Z pełnym zaangażowaniem wykonujemy również tłumaczenia dla autorów self-publishing i cieszymy się, że dzięki nam mogą realizować marzenia o wejściu na zagraniczne rynki.

Do każdego projektu podchodzimy z sercem dla słowa i szacunkiem dla terminów.

Tłumaczenia online

Wyzwanie

  • Jesteś wydawcą i poszukujesz rzetelnych partnerów do współpracy?
     

  • Interesują Cię konkretne rozwiązania dla Twojego wydawnictwa?
     

  • Publikujesz swoje teksty w Internecie i chciałbyś dotrzeć do szerszego grona odbiorców?

Nasze rozwiązania

W naszym portfolio znajdziesz tłumaczenia z wielu dziedzin, takich jak: science-fiction i fantastyki, thrillerów, kryminałów, powieści detektywistycznych, biografii, autobiografii, dzienników, poradników i albumów oraz wielu innych pozycji, często wymagająca podejścia interdyscyplinarnego, empatii i inwencji twórczej.

Related Insights

bottom of page