top of page

Zespoły i HR

Tłumaczenia internetowe

Wyzwaniem dla firm globalnych jest zapewnienie komunikacji między zespołami posługującymi się różnymi językami. Oferując tłumaczenia dla działów HR, nasze Biuro Tłumaczeń pomaga w zapewnieniu spójnej komunikacji wśród pracowników.

Jeśli prowadzisz międzynarodową firmę, której pracownicy nie mówią po angielsku, Twój dział kadr z pewnością potrzebuje wsparcia w zakresie tłumaczeń. 


Nasze Biuro Tłumaczeń Online wykonuje tłumaczenia w celu ujednolicenia komunikacji w zakresie procedur, polityk, instrukcji, szkoleń BHP, biuletynów czy materiałów wideo. Pomagamy działom HR w komunikacji z pracownikami i zespołami we wszystkich językach europejskich.

Tłumaczenia online

Wyzwanie

  • Chcesz przetłumaczyć kodeksy postępowania i dobrych praktyk w sposób spójny i z wykorzystaniem słownictwa branżowego?
     

  • Chcesz uzgodnić cele i zapewnić sprawną komunikację ze wszystkimi pracownikami?
     

  • Posiadasz procedury operacyjne, które są niezrozumiałe dla Twoich pracowników?

Nasze rozwiązania

Współpracujemy z firmami międzynarodowymi w zakresie: tłumaczenia kodeksów postępowania i dobrych praktyk, tłumaczenia wytycznych, tłumaczenia raportów, tłumaczenia procedur operacyjnych, tłumaczenia szkoleń.
Wspieramy działy HR w skutecznym zarządzaniu zasobami ludzkimi zróżnicowanymi pod względem językowym. Zapewniamy spójną komunikację i przyczyniamy się do lepszego zrozumienia procesów oraz ograniczenia rotacji pracowników.

Related Insights

bottom of page