top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły czeskiego

Język czeski

Tłumacze przysięgli języka czeskiego będący członkami naszego zespołu każdego dnia realizują tłumaczenia dla naszych Klientów w kraju i za granicą. Siedziba Nexus Biura Tłumaczeń Online znajduje się przy granicy z Czechami, dlatego tłumaczenia poświadczone w języku czeskim realizujemy często, szybko i w konkurencyjnej cenie.

W naszym zespole są tłumacze przysięgli języka czeskiego zaprzysiężeni w Polsce oraz tłumacze przysięgli języka czeskiego zaprzysiężeni w Czechach.


Tłumaczenia przysięgłe dokumentacji przetargowej w języku czeskim/na język czeski

Przygraniczna lokalizacja naszego biura tłumaczeń otwiera nam drogę do współpracy z Klientami korporacyjnymi z siedzibą w Czechach. Tłumacze przysięgli języka czeskiego będący członkami naszego zespołu obsługują tłumaczenia złożonych projektów tłumaczeniowych dokumentacji przetargowej, w przypadku których czas i profesjonalizm mają kluczowe znaczenie. W gronie naszych Klientów znajdują się duże firmy energetyczne, budowlane i produkcyjne mające swoją siedzibę w Republice Czeskiej.

Ponadto, wykonujemy tłumaczenia przysięgłe tekstów i dokumentów czeskich dla Klientów indywidualnych, takich jak czeskie akty urodzenia, dokumenty sądowe, czeskie akty notarialne.

Tłumaczenie dokumentów urzędowych w języku czeskim

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych z Czech wykonywane są w naszym biurze tłumaczeń w dobrej cenie i w krótkim czasie. Tłumaczenia poświadczone dokumentów urzędowych z Czech to jedne z najczęściej tłumaczonych u nas dokumentów. Tłumacz przysięgły języka czeskiego w wykonuje tłumaczenia dokumentów urzędowych w trybie ekspresowym (do 24h), a gotowe tłumaczenie otrzymujesz za pośrednictwem kuriera. Cena tłumaczeń dokumentów czeskich oferowana przez nas jest jedną z najniższych na rynku. Konkretną wycenę oraz termin realizacji tłumaczenia uzyskasz w 30 minut, przesyłając skan dokumentów samochodowych bezpośrednio do naszego Działu Obsługi Klienta.

bottom of page