top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły duńskiego

Język duński

Tłumacze przysięgli języka duńskiego współpracujący z naszym biurem tłumaczeń wpisani są na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Każdy tłumacz duńskiego należący do naszego zespołu posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych tłumaczeń z zakresu języka duńskiego.

W naszej   ofercie znajdują się tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) pisemne oraz   ustne. Podczas gdy zlecenia tłumaczeń ustnych oraz niestandardowych   dokumentów w języku duńskim wyceniane są indywidualnie, tłumaczenia   przysięgłe dokumentów standardowych wykonujemy w preferencyjnych cenach.

Tłumacze   przysięgli języka duńskiego wykonują tłumaczenia takie jak:

- tłumaczenia   dokumentów samochodowych,

- tłumaczenia   dokumentacji pracowniczej z Danii (umowy o pracę, zaświadczenia, rozliczenia   podatkowe),

- tłumaczenia   dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu (dokumenty bankowe z Danii),

- tłumaczenia   aktów małżeństwa, aktów urodzenia i dokumentacji rozwodowej.

Tłumaczenie   duńskiego dowodu rejestracyjnego

W Danii   obowiązują nowe unijne dowody rejestracyjne (Registreringsattest), które   składają się z dwóch części i obejmują jedną kartę formatu A4.

Duński dowód   rejestracyjny posiada podstawowe informacje o pojeździe (podobnie jak   wszystkie inne dowody rejestracyjne z krajów unijnych) oraz dacie rejestracji   pojazdu. Kupując samochód w Danii upewnij się, że otrzymujesz taki właśnie   dokument, który następnie należy przekazać do tłumaczenia wykonanego przez   tłumacza przysięgłego języka duńskiego. Oprócz nowych dowodów rejestracyjnych   duńskich nadal funkcjonują stare dowody rejestracyjne. Aby zarejestrować   samochód sprowadzony z Danii w Polsce należy wykonać tłumaczenie poświadczone   dowodu rejestracyjnego i umowy kupna-sprzedaż pojazdu/faktury zakupu pojazdu,   które następnie składamy we właściwym wydziale komunikacji. Informacje o   komplecie dokumentów wymaganych do rejestracji udzielane są przez wydział   komunikacji, natomiast nasze biuro tłumaczeń ekspresowo i w konkurencyjne   cenie wykona tłumaczenie przysięgłe.

Zapraszamy do   współpracy klientów indywidualnych oraz importerów samochodów z Danii.   Zapewniamy przejrzyste zasady realizacji i szybką dostawę tłumaczeń pod   wskazany adres. Szczegółowe informacje dostępne są telefonicznie lub pod   linkiem.

Poszukujesz   tłumacza przysięgłego języka duńskiego w pobliżu?

Tłumacze   przysięgli języka duńskiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia w   każdej lokalizacji. Każde tłumaczenie przysięgłe wykonywane przez nasze biuro   tłumaczeń jest tłumaczeniem mającym moc prawną. Dowiedz się jak szybko i   bezproblemowo załatwić tłumaczenie w języku duńskim. Skontaktuj się z naszym   Działem Obsługi Klienta.

bottom of page