top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego

Język hiszpański

Tłumacze przysięgli języka hiszpańskiego w naszym zespole to
17 lat doświadczenia w tłumaczeniach dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Tłumacze przysięgli języka hiszpańskiego, oprócz tłumaczeń poświadczonych (przysięgłych) standardowych dokumentów, takich jak:

- dokumenty samochodowe,

- akty notarialne,

- certyfikaty,

- dokumenty urzędowe,

wykonują również tłumaczenia ustne poświadczone we wszystkich miastach w Polsce. Jeżeli poszukujesz tłumacza przysięgłego, który wykonałby tłumaczenie ustne w Twoim mieście - skontaktuj się z nami. Dysponujemy szeroką bazą tłumaczy przysięgłych, co umożliwi szybkie znalezienie najbardziej odpowiedniego tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego dla Twojego zlecenia.

Cena tłumaczenia przysięgłego w języku hiszpańskim

Tłumaczenia poświadczone w języku hiszpańskim wykonywane są przez tłumaczy przysięgłych języka hiszpańskiego. Jest to język z drugiej grupy wg klasyfikacji języków, a cena za tłumaczenie obliczana jest na podstawie ilości znaków i stron przeliczeniowych. Informację o cenie tłumaczenia przysięgłego w parze językowej hiszpański-polski poznasz przesyłając dokument (lub jego skan) do Działu Obsługi Klienta. W ciągu 30 minut wykonamy dla Ciebie darmową i niezobowiązującą wycenę i wskażemy termin wykonania tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego.

Tłumaczenie hiszpańskich dokumentów samochodowych

Nasze biuro tłumaczeń oferuje ekspresowe i tanie tłumaczenia dokumentów samochodowych. Jeżeli sprowadziłeś samochód z Hiszpanii powinieneś posiadać następujące dokumenty:

- dowód rejestracyjny [permiso de circulación],

- kartę techniczną [tarjeta de inspección técnica de vehículos].

Tłumaczenia dokumentów samochodowych z języka hiszpańskiego wykonujemy szybko i w konkurencyjnej cenie.


Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego w pobliżu?

Tłumacze przysięgli języka hiszpańskiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia bez względu na lokalizację. Każde tłumaczenie poświadczone (przysięgłe) wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń online jest tłumaczeniem mającym moc prawną i akceptowanym przez urzędy. Dowiedz się jak szybko i bezproblemowo załatwić tłumaczenie w języku hiszpańskim. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

bottom of page