top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły niderlandzkiego

Język niderlandzki

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego (holenderskiego, flamandzkiego, belgijskiego) - języka urzędowego obowiązującego w Holandii i Belgii. Realizujemy ekspresowe tłumaczenia przysięgłe online.

Tłumacz   przysięgły języka niderlandzkiego (holenderskiego, flamandzkiego,   belgijskiego) - języka urzędowego obowiązującego w Holandii i Belgii. Którą   nazwę języka stosować? Kiedyś poprawną nazwą był język holenderski dla   Holandii i język flamandzki dla Belgii. W latach 80-tych XX w. podpisano tzw.   unię językową (Nederlandse Taalunie) i nazwą określającą oba języki w Polsce   stał się język niderlandzki. Podpisane porozumienie nie wyeliminowało   wariantów językowych obowiązujących kiedyś w obu krajach pozostały, ale   nazewnictwo (język holenderski, język flamandzki, język belgijski) nie jest   już stosowane w polskim piśmiennictwie.

Tłumaczenie   poświadczone pism holenderskich

Otrzymałeś   pismo z holenderskiego urzędu lub instytucji?

Chciałbyś   rozliczyć podatek holenderski?

Starasz się o   emeryturę holenderską?

W naszym   biurze tłumaczeń wykonasz tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) wszelkich   pism i wymaganej dokumentacji. Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego   wykonuje tłumaczenia dokładnie, dbając o czytelność przekładu. Wszystkie   tłumaczenia można zamawiać online, a termin wykonania i cenę tłumaczenia   przysięgłego poznasz w 30 minut. Gotowe tłumaczenie opatrzone pieczęcią   tłumacza przysięgłego dostarczamy do dowolnego miejsca w kraju za   pośrednictwem kuriera.

Tłumaczenia   ustne z języka niderlandzkiego wykonywane przez tłumacza przysięgłego.

W naszej   ofercie znajdziesz tłumaczenia ustne poświadczone z języka niderlandzkiego.

Jak zamówić   tłumacza przysięgłego?

Prześlij   zapytanie wskazując termin tłumaczenia, jego tematykę i miejsce lub zadzwoń.   Dobierzemy odpowiedniego tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego i   przygotujemy wycenę. Każda wykonywana przez nas wycena jest całkowicie   bezpłatna i niezobowiązująca.

Poszukujesz   tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego w pobliżu?


Tłumacze   przysięgli języka niderlandzkiego, z którymi współpracujemy wykonują ekspresowe   tłumaczenia bez względu na lokalizację. Każde tłumaczenie poświadczone   (przysięgłe) wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń online jest tłumaczeniem   mającym moc prawną i akceptowanym przez urzędy. Dowiedz się jak szybko i   bezproblemowo załatwić tłumaczenie w języku niderlandzkim. Skontaktuj się z   naszym Działem Obsługi Klienta.

bottom of page