top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły niemieckiego

Język niemiecki

W naszym Biurze Tłumaczeń sporządzamy uwierzytelnione przekłady z i na język niemiecki. Przetłumaczymy niemieckie teksty na język polski. Wykonamy też tłumaczenia odwrotne, na język niemiecki. Z nami zyskujesz gwarancję najwyższej jakości tłumaczeń stworzonych z myślą o ich końcowych użytkownikach.

Język niemiecki jest jednym z głównych języków obsługiwanych przez Biuro Tłumaczeń Nexus, dlatego też grupa tłumaczy przysięgłych z języka niemieckiego to ponad czterdziestu tłumaczy przysięgłych współpracujących ze sobą przy złożonych projektach tłumaczeniowych. Tłumacze przysięgli języka niemieckiego specjalizują się w wielu dziedzinach, takich jak: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne czy tłumaczenia finansowe.

Tłumaczenia ustne poświadczone w języku niemieckim

W ofercie naszego Biura Tłumaczeń Online znajduje się również usługa tłumaczeń ustnych poświadczonych w języku niemieckim, które wykonywane są przez tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego w kancelariach notarialnych, urzędach i sądach w całej Polsce.


Klientów biznesowych wspieramy językowo przy sprzedaży spółek i negocjacjach, a dla Klientów indywidualnych wykonujemy tłumaczenia na ceremonii zawarcia związku małżeńskiego.

Ile kosztuje tłumaczenie poświadczone (przysięgłe) w języku niemieckim?


Tłumaczenia poświadczone pisemne wyceniane są w przeliczeniu na strony rozliczeniowe. Strona tłumaczenia poświadczonego to 1125 znaków ze spacjami.


Tłumaczenia poświadczone ustne wyceniane są na godziny lub bloki tłumaczeniowe (4 godziny).


Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń. Wszystkie wyceny są bezpłatne i wykonujemy je w 30 minut.

bottom of page