top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły rosyjskiego

Język rosyjski

Tłumacze przysięgli języka rosyjskiego będący członkami naszego zespołu tłumaczy przysięgłych każdego dnia realizują tłumaczenia dla naszych Klientów w kraju i za granicą.

Tłumaczenia   poświadczone (przysięgłe) z języka rosyjskiego realizowane są w naszym biurze   tłumaczeń w bardzo szerokim zakresie. Tłumaczenia poświadczone z rosyjskiego,   jako języka obcego znajdującego się w pierwszej grupie języków obcych (według   podziału Ministerstwa Sprawiedliwości) wykonujemy z zachowaniem krótkich   terminów oraz przystępnych cen. Grupa tłumaczy przysięgłych języka   rosyjskiego współpracująca z naszym biurem tłumaczeń wykonuje tłumaczenia z   zakresu prawa, techniki, ekonomii i innych specjalistycznych obszarów   znajomości języka rosyjskiego.


Zawód   tłumacza przysięgłego jest zawodem zaufania publicznego, dlatego też wszyscy   tłumacze przysięgli języka rosyjskiego, i nie tylko, muszą spełniać wysokie   wymagania lingwistyczne i prawne.

Poszukujesz   tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego w pobliżu?

Tłumacze   przysięgli języka rosyjskiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia bez   względu na lokalizację. Każde tłumaczenie przysięgłe (uwierzytelnione)   wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń jest tłumaczeniem mającym moc prawną i   akceptowanym przez urzędy. Aby dowiedzieć się jak szybko i w dobrej cenie   wykonać tłumaczenie w języku rosyjskim skontaktuj się z naszym Działem   Obsługi Klienta.

bottom of page