top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły rumuńskiego

Język rumuński

Tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) w języku rumuńskim realizowane są przez tłumaczy przysięgłych języka rumuńskiego będących częścią zespołu naszego Biura Tłumaczeń Online.

W Polsce jest 35 tłumaczy przysięgłych języka rumuńskiego, jednakże nie wszyscy czynnie tłumaczą. W naszym biurze tłumaczeń szybko uzyskasz informację o cenie tłumaczenia przysięgłego w parze językowej rumuński-polski. Wystarczy, że prześlesz tekst lub skan dokumentu Działu Obsługi Klienta. W ciągu 30 minut wykonamy dla Ciebie darmową i niezobowiązującą wycenę i wskażemy termin wykonania tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego języka rumuńskiego.

Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka rumuńskiego w pobliżu?

Tłumacze przysięgli języka rumuńskiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia bez względu na lokalizację. Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń, a realizowane za pośrednictwem Internetu są tłumaczeniami mającymi moc prawną i akceptowanymi przez urzędy. Aby dowiedzieć się jak szybko i bezproblemowo zamówić tłumaczenie w języku rumuńskim skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

bottom of page