top of page

Tłumacze
przysięgli

Tłumacz przysięgły włoskiego

Język włoski

Tłumacze przysięgli języka włoskiego współpracujący z naszym biurem tłumaczeń wpisani są na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Członkowie naszego zespołu tłumaczy przysięgłych codziennie wykonują tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) pisemne oraz ustne.

Podczas gdy zlecenia tłumaczeń ustnych oraz niestandardowych dokumentów w języku włoski wyceniane są indywidualnie, tłumaczenia przysięgłe dokumentów standardowych realizujemy z zachowaniem krótkich terminów i preferencyjnych warunków cenowych.

Tłumacze przysięgli języka włoskiego wykonują tłumaczenia takie jak:

- tłumaczenia dokumentów samochodowych,

- tłumaczenia dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu (dokumenty bankowe z Włoch),

- tłumaczenia dokumentacji pracowniczej z Włoch (umowy o pracę, zaświadczenia, rozliczenia podatkowe)

- tłumaczenia aktów urodzenia, aktów małżeństwa,

- tłumaczenia aktów notarialnych i wiele innych.

W zakresie tłumaczeń samochodowych z języka włoskiego współpracujemy z Klientami indywidualnymi, jak również importerami samochodów z Włoch. Zapewniamy proste zasady realizacji i szybką wysyłkę tłumaczeń pod wskazany adres. Szczegółowe informacje dostępne są telefonicznie lub pod linkiem.


Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka włoskiego w pobliżu?

Tłumacze przysięgli języka włoskiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia bez względu na lokalizację. Każde tłumaczenie wykonywane przez tłumacza przysięgłego współpracującego z naszym biurem tłumaczeń jest tłumaczeniem mającym moc prawną i akceptowanym przez urzędy. Dowiedz się jak szybko i bez przeszkód zlecić tłumaczenie w języku włoskim. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

bottom of page