top of page
Biuro Tłumaczeń Online

Biuro Tłumaczeń Online

O nas

Jeżeli tutaj jesteś to zależy Ci na współpracy z Biurem Tłumaczeń będącym odpowiedzią na Twoje oczekiwania biznesowe. Poznaj nas!

Będzie nam niezmiernie miło realizować projekty tłumaczeniowe dla Ciebie i wspierać Twój biznes na drodze do sukcesu.

 

Nexus Biuro Tłumaczeń Online to  Zespół Tłumaczy z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem translatorskim, który wykonał już tysiące tłumaczeń i jest gotów wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego biznesu. Opierając się na jakości i elastyczności zdołaliśmy zdobyć uznanie największych firm działających na rynku lokalnym i wielu innych współpracujących z nami z polecenia.

 

Profesjonalizm naszego Biura Tłumaczeń Online to nie tylko doskonała jakość przekładu, ale również etyczne podejście biznesowe. Długoletnia współpraca zespołowa pozwala nam utrzymać długoterminowe relacje biznesowe owocujące zadowoleniem i poczuciem dobrze zainwestowanych zasobów.

 

Rozwijamy się i doskonalimy nasze zaplecze translatorskie, aby móc sprostać wymaganiom naszych Partnerów Biznesowych, oferować szyte na miarę usługi tłumaczeniowe i towarzyszyć w realizacji indywidualnych wyzwań translatorskich.

 

Nexus Biuro Tłumaczeń Online wykonuje tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia poświadczone (tłumaczenia przysięgłe). Ponadto, korzystając z naszych profesjonalnych relacji, organizujemy obsługę tłumaczeniową wyjazdów i konferencji. Tłumaczenia oferowane przez nas to nie tylko mnogość języków i specjalizacji, ale także indywidualne spojrzenie na każdy z obsługiwanych projektów.

 

Cenimy sobie dobrą komunikację z Klientem, która stanowi dla nas podstawę współpracy przy realizacji złożonych projektów tłumaczeniowych z kilku języków równocześnie oraz tłumaczeń ekspresowych.

 

Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać partnerskie relacje biznesowe z profesjonalnym Biurem Tłumaczeń jesteś w dobrym miejscu. Wykorzystamy pasję i praktyczne podejście, aby zaoferować Ci obsługę translatorską spełniającą Twoje oczekiwania.

Misja

Misją Biura Tłumaczeń Online Nexus jest świadczenie usług translatorskich

w sposób zgodny z najwyższymi standardami i etycznym wymiarem biznesu. Poprzez otwartość na potrzeby i nasze doświadczenie dążymy do Twojego poczucia zadowolenia, które zaowocuje długotrwałą współpracą biznesową.

Zaufali nam

Elastyczność

W Biurze Tłumaczeń Nexus działamy elastycznie, co pozwala nam dostosować się do Twoich wymagań, rozwiązywać problemy i finalizować projekty w wymaganym terminie. Zakres usług tłumaczeniowych oferowanych przez nas obejmuje obsługę dużych projektów i pojedynczych mniejszych zleceń. Proponujemy indywidualne rozwiązania, a przy stałej współpracy dogodny sposób rozliczeń. Wszelkie niestandardowe zlecenia są dla nas wyzwaniem, które realizujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Poufność

Ochrona prywatności to jeden z celów, który przyświeca działalności Biura Tłumaczeń Nexus. Stosowane przez nas rozwiązania mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa na każdym etapie pracy ze zleceniem. Zapewniamy, że wszystkie dane osobowe naszych Partnerów Biznesowych są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Mamy świadomość, że wzajemne zaufanie to konieczny aspekt satysfakcjonującej współpracy, gwarantujemy więc profesjonalizm.

Jakość

Od samego początku naszej działalności koncentrujemy się na jakości wykonywanych przez nas tłumaczeń, poprzez budowanie Zespołu złożonego z wysoko wykwalifikowanych lingwistów, pracowników naukowych i weryfikatorów. W naszej pracy wykorzystujemy zarówno najświeższe wersje narzędzi, jak i tradycyjne słowniki, glosariusze tematyczne i specjalistyczne podręczniki. Opracowaliśmy naszą własną Politykę Jakości i współpracujemy jedynie z doświadczonymi, wyspecjalizowanymi i profesjonalnymi Tłumaczami.​

Veolia Powerline

Cenimy współpracę z Nexus ze względu na doskonałą jakość przekładu, profesjonalizm oraz elastyczność w realizacji zleceń.

Codognotto Polska

Z prawdziwą przyjemnością polecamy tę firmę jako rzetelnego i godnego zaufania partnera w biznesie.

Inducon

W naszej ocenie Biuro Tłumaczeń Nexus to solidny partner biznesowy, pozytywnie kreujący nasz wspólny wizerunek.

Tekla Eko Technologie

Z pełnym przekonaniem polecamy Biuro Tłumaczeń Nexus jako partnera, który gwarantuje precyzję wykonywanych tłumaczeń oraz podejście do każdego zlecenia z należytą starannością.

IBC Service

Biuro Tłumaczeń Nexus jest firmą kompetentną i profesjonalną, z pewnością wartą polecenia.

 Burmistrz Miasta Cieszyna

Zlecenia zostały wykonane terminowo i z należytą starannością, co pozwala polecić Biuro jako partnera godnego zaufania.

bottom of page