top of page

Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia dla firm to główny rodzaj przekładów wykonywanych przez nasze biuro tłumaczeń. Oferujemy ekspresową realizację tłumaczeń i szerokie możliwości działania, aby idealnie wpisać się w działalność Państwa firmy i Państwa przesłanie biznesowe.

Oferujemy profesjonalne i rzetelne tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów, wykorzystywanych przez naszych klientów biznesowych. Dzięki doświadczeniu i znajomości specjalistycznych zagadnień wykonujemy tłumaczenia dla firm wymagających użycia specjalistycznej terminologii oraz o złożonej strukturze. Zachowujemy poufność.

Działamy w branży od 2005 roku, podejmując się przekładów z najróżniejszych dziedzin dla wielu klientów biznesowych w Polsce i na świecie.

Nexus Biuro Tłumaczeń Online oferuje profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne, zarówno zwykłe, jak i przysięgłe.

Jakość wykonywanych zleceń jest dla nas priorytetem. Dbamy o poprawność przekładu pod względem gramatycznym, interpunkcyjnym, składniowym i merytorycznym, dzięki zespołowi doświadczonych weryfikatorów. W przypadku wyjątkowo specjalistycznych zleceń współpracujemy z Klientem, uzgadniając glosariusz najważniejszych pojęć i definicji. Zlecenia tłumaczeń przyjmujemy przez internet, dbając o ochronę danych i informacji zawartych w przekazanych nam materiałach.

bottom of page