top of page

Tłumaczenia online

Jesteśmy Biurem Tłumaczeń Online umożliwiającym realizację tłumaczenia bez wychodzenia z domu lub biura. Komunikacja elektroniczna dzisiejszych czasów umożliwia nam obsługę zleceń tłumaczeń zwykłych oraz tłumaczeń przysięgłych online.

Aby zlecić tłumaczenie online w naszym Biurze Tłumaczeń Online nie musisz już brać dnia wolnego w pracy, stać w korkach i szukać miejsca do parkowania. Świadomi kwestii logistycznych i czasowych, spełniamy Twoje oczekiwania i realizujemy tłumaczenia za pośrednictwem Internetu. Teraz nie wychodząc z domu lub biura możesz zlecić nam tłumaczenie zwykłe lub poświadczone, a my zrealizujemy go szybko i bezproblemowo.

Internetowe tłumaczenia zwykłe, przysięgłe
i specjalistyczne
dla biznesu i klientów indywidualnych.

Wycena tłumaczeń online w naszym Biurze Tłumaczeń Online wykonywana jest na podstawie tekstów lub dokumentów przesłanych online i jest kwestią indywidualną. Cena tłumaczenia online uzależniona jest od stopnia specjalizacji tekstu, oczekiwanego terminu wykonania tłumaczenia, ilości tekstu przekazywanego do tłumaczenia oraz języka tłumaczenia.

Wszystkie tłumaczenia online wyceniane są przed przystąpieniem do ich realizacji, co stanowi gwarancję zachowania ceny wskazanej przed ostatecznym udzieleniem nam zlecenia. Z góry wiesz ile zapłacisz. Nie narażamy Cię na ukryte koszty.

 

Ofertę online na tłumaczenie ustne przedstawiamy po uzyskaniu istotnych informacji dotyczących tłumaczenia, które mamy dla Ciebie zorganizować, tj. miejsce tłumaczenia, termin tłumaczenia, tematyka spotkania. Jako Biuro Tłumaczeń Online z wieloletnim doświadczeniem zdołaliśmy zbudować zespół tłumaczy, który obsłuży nawet najbardziej wymagające tłumaczenie w wybranym przez Ciebie miejscu.

Dajemy Ci możliwości realizacji tłumaczenia bez wychodzenia z domu, co skraca czas oczekiwania na tłumaczenie i upraszcza proces składania zamówienia tłumaczenia.

 

Jeżeli chcesz poznać cenę tłumaczenia online, prześlij do nas dokument drogą elektroniczną bezpośrednio na nasz adres mailowy lub skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej (koperta w prawym górnym rogu strony). W krótkim czasie prześlemy do Ciebie informację zwrotną zawierającą cenę i termin wykonania tłumaczenia. Otrzymasz też dalsze wskazówki dotyczące sposobu zamówienia tłumaczenia.

Wszelkie dokumenty przekazywane do wyceny otrzymują klauzulę poufności i wykorzystywane są wyłącznie w celu wykonania wyceny.

 

Gwarantujemy niezmienność ceny przez cały proces realizacji tłumaczenia.

Wycena nie zobowiązuje Cię do ostatecznego zlecenia tłumaczenia. Pozostajemy otwarci na Twoje uwagi.

 

Jak w 4 prostych krokach zrealizować tłumaczenie online?

1. Prześlij dokument lub jego skan do wyceny na nasz adres mailowy.

2. W krótkim czasie otrzymasz wycenę oraz termin wykonania tłumaczenia.

3. Potwierdź zlecenie tłumaczenia online i dokonaj płatności.

4. Gotowe tłumaczenie otrzymasz w ustalonym terminie w formie skanu lub dokumentu elektronicznego na skrzynkę e-mail, bądź za pośrednictwem kuriera bezpośrednio do domu lub biura.

Realizacja tłumaczeń przysięgłych przez Internet jest prostsza, szybsza i tańsza. Przyjmując zlecenia tłumaczeń online obsłużymy Cię zdalnie w dowolnej lokalizacji.

 

Tłumaczenia przysięgłe (poświadczone) wykonywane na podstawie przesłanego do nas skanu nie będą opatrzone informacją o wykonaniu tłumaczenia z oryginału dokumentu. Jeżeli właściwy urząd wymaga adnotacji, że tłumaczenie zostało sporządzone z oryginału dokumentu, do tłumaczenia należy przedłożyć oryginał dokumentu. Szczegóły przekazania oryginału dokumentu należy ustalić przed zleceniem tłumaczenia z Działem Obsługi Klienta.

bottom of page